Jesteś
osobą na stronie.
 
Gości online:
 
HALÓWKA

Białobłocka Liga Halowa
sezon 2013/2014

Dane do przelewu:

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy
Oddział Białe Błota
Nr konta: 95 8142 1020 0000 3346 2000 0002
Gminny Klub Sportowy
"SPÓJNIA"
86-005 Białe Błota
ul. Centralna 27 B

Pobierz Regulamin - PDF

Pobierz Listę Zgłoszeniową 2014 - DOC

   W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE ZESPÓŁ KZŁ BYDGOSZCZ TRZYKROTNIE NIE STAWIŁ SIĘ NA ZAWODY, ZGODNIE Z REGULAMINEM ZOSTAŁ WYCOFANY Z ROZGRYWEK. W PONIEWAŻ ZESPÓŁ KZŁ BYDGOSZCZ ROZEGRAŁ MNIEJ NIŻ POŁOWĘ SPOTKAŃ PUNKTY I BRAMKI ZDOBYTE ORAZ STRACONE W MECZACH Z TYM ZESPOŁEM ZOSTAŁY ANULOWANE. PROSIMY O  DOKŁADNE ŚLEDZENIE TERMINARZA ROZGRYWEK!

TABELA I LIGI - PO XIV KOLEJCE

1

PHU Leśniewski

14

38

106

:

66

40

2

Klan Białe Błota

14

34

130

:

66

64

3

Zawisza Białe Błota

14

27

108

:

89

19

4

Krivpol

14

21

121

:

82

39

5

Inga AGD-RTV

14

21

79

:

70

9

6

Iskra 

14

10

60

:

97

-37

7

Brzoza

14

9

79

:

131

-52

8

Dialog - E. Truszczyńska

14

0

52

:

139

-87

TABELA II LIGI - PO XVI KOLEJCE

1

DHL Express

14

33

102

:

75

27

2

Victoria i Przyjaciele

14

33

94

:

52

42

3

Martech

14

32

106

:

50

56

4

Daro Pomoc Drogowa

14

31

100

:

51

49

5

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

14

26

143

:

75

68

6

Universal Team

14

25

113

:

73

40

7

Bushido

14

21

103

:

64

39

8

Macarena

14

21

82

:

69

13

9

Spójnia I Junior

14

21

84

:

96

-12

10

Lombelico Del Mondo

14

20

83

:

90

-7

11

Unikom

14

16

51

:

95

-44

12

Gralex

14

10

52

:

103

-51

13

Spójnia II Junior

14

9

47

:

130

-83

14

Galacticos

14

3

56

:

129

-73

15

Sowa Team

14

0

37

:

62

-25

 

 
Klasyfikacja najlepszych strzelców I i II ligi po 14 i 16 kolejce - 02.03.2014 r. 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy I i II ligi po 14 i 16 kolejce - 02.03.2014 r.

Wykaz kar indywidualnych (żółte i czerwone kartki) po 14 i 16 kolejce - 02.03.2014 r.

 

I kolejka - 23.11.2013 r. (sobota) - I liga

14:30

Krivpol

8

:

3

Inga AGD-RTV

 

Lubomski Łukasz - 1

 

 

 

Dobrogowski Michał - 1

Wojciechowski Patryk - 2

 

 

Dobrogowski Andrzej - 1

Swinton Eryk - 3

 

 

Maruszczak Mateusz - 1

Duczmal Damian - 2

 

 

Woźniak Rałał

15:30

PHU Leśniewski

7

:

5

Klan Białe Błota

 

Klimczyk Andrzej - 2

 

 

 

Trepkowski Mateusz - 4

Wasiak Krzysztof - 4

 

 

Włodarczyk Mateusz - 1

Jaworski Jarosław - 1

 

 

 

16:30

Iskra

2

:

6

Brzoza

 

Macudziński Przemysław - 1

 

 

 

Flejter Mateusz - 4

Hołub Przemysław - 1

 

 

Grzymski Mateusz - 2

Kata Sebastian

 

 

 

18:00

Dialog - E. Truszczyńska

2

:

10

Zawisza Białe Błota

 

Zahora Krzysztof - 2

 

 

 

Zahora Grzegorz - 2

Wawrzyniak Piotr

 

 

Mielcarek Maciej - 1

 

 

 

Bołzan Mateusz - 2

 

 

 

Domagalski Maciej - 1

 

 

 

Gołata Marcin - 2

 

 

 

Malinowski Michał - 1

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Cader Mirosław (Brzoza) - 5 pkt
Dąbrowski Tomasz (Zawisza Białe Błota) - 4 pkt
Piechociński Bartosz (Krivpol) - 3 pkt
Widziński Mateusz (PHU Leśniewski) - 2 pkt
Mazur Jakub (Iskra) - 1 pkt

I kolejka - 23.11.2013 r. (sobota) - II liga

19:00

Unikom

5

:

3

Galacticos

 

Szulc Jarosław - 2

 

 

 

Gaik Krystian - 3

Szczerba Dariusz - 1

 

 

Mądrzyński Robert

Koronowski Łukasz - 1

 

 

 

Bonalski Piotr - 1

 

 

 

20:00

Bushido

 

:

 

Sowa Team

 

Ze względu na to, że zaplanowany na I kolejkę mecz pomiędzy: Bushido vs Sokoły Białe Błota nie odbył się (zespół Sokoły nie stawił się na zawody i został wykreślony z listy zespołów II ligi), Organizator dokona stosownych zmian w Terminarzu, tak aby wyeliminować pauzy i jednocześnie zmniejszyć liczbę kolejek. Przesuniety w to miejsce zespół Sowa Team rozegra sówj mecz z zespołem Bushido w dodatkowym terminie, który w najbliższym czasie poda Organizator. 

I kolejka - 24.11.2013 r. (niedziela) - II liga

12:00

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

4

:

5

Martech

 

Zamroczyński Przemysław - 1

 

 

 

Burza Mariusz - 3

Kantarowski Piotr - 1

 

 

Uba Sławomir - 2

Jaworski Marcin - 1

 

 

 

Faszczewski Kamil - 1

 

 

 

13:00

Spójnia I Junior

16

:

4

Spójnia II Junior

 

Sowa Tomasz - 3

 

 

 

Parka Mikołaj - 2

Hoppe Paweł - 3

 

 

Łużyński Krzysztof

Płóciennik Radosław - 1

 

 

Suchorski Bartosz - 1

Sabiniarz Michał - 1

 

 

Sander Michał - 1

Eidtner Marcin - 7

 

 

 

Miąskowski Cyryl - 1

 

 

 

14:00

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

pauza

 

Zespół KZŁ Bydgoszcz, w związku z oddaniem trzeciego walkoweru został wycofany
z ligi, a punkty i zdobyte bramki zostały anulowane.

15:30

DHL Express

6

:

4

Gralex

 

Sieg Patryk - 3

 

 

 

Łoboda Tomasz - 2

Dończyk Piotr - 1

 

 

Andrulewicz Roman - 2

Tykwiński Sławomir - 2

 

 

 

Piezus Dariusz

 

 

 

16:30

Macarena

3

:

7

Victoria i Przyjaciele

 

Nawrocki Piotr - 2

 

 

 

Stachura Tomasz - 2

Nawrocki Adam

 

 

Lipiński Marek - 1

Nawrocki Dariusz - 1

 

 

Lipiński Piotr - 2

 

 

 

Giza Kamil

 

 

2

Patryk Nawrocki - 1

 

 

 

Zgórski Marcin 

 

 

 

Galwas Mateusz - 1

 

 

 

Jagush Mateusz - 1

17:30

Lombelico Del Mondo

7

:

4

Universal Team

 

Kuczborski Krzysztof - 2

 

 

 

Witwicki Dawid - 1

Sydlewski Adam - 3

 

 

Witwicki Krystian - 2

Tecław Radosław - 1

 

 

Mądrzak Paweł - 1

Miśtak Radosław - 1

 

 

Czerzniak Sebastian

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Raubo Marcin (Victoria i Przyjaciele) - 5 pkt
Bonalski Piotr (Unikom) - 5 pkt
Meller Tomasz (Martech) - 4 pkt
Piezus Dariusz (DHL Express) - 3 pkt
Miśkowiak Łukasz (Lombelico Del Mondo) - 2 pkt
Kaczorowski Dominik (Spójnia I Junior) - 1 pkt

II kolejka - 30.11.2013 r. (sobota) - II liga

14:30

Bushido

2

:

3

Unikom

 

Siemiński Mieszko

2

 

 

Galant Arkadiusz - 1

Popławski Tomasz - 1

 

 

Kubacki Grzegorz - 1

Cieślarski Robert - 1

 

 

Nowak Mariusz

 

 

 

Bonalski Piotr - 1

15:30

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

16

:

4

Galacticos

 

Zamroczyński Paweł

 

 

2

Gaik Krystian - 2

Kantarowski Piotr - 2

2

2

Grduszak Rafał

Wojciechowski Max - 4

 

2

Mądrzyński Robert - 1

Jaworski Marcin - 3

 

 

Karcz Piotr - 1

Górzyński Bartosz - 2

 

 

 

Ostraszwewski Patryk

 

 

 

Faszczewski Kamil - 4

 

 

 

Jurak Przemysław - 1

 

 

 

16:30

Spójnia I Junior

5

:

2

Sowa Team

 

Hoppe Paweł - 3

 

 

 

Szumski Adam - 2

Miąskowski Cyryl - 1

 

 

 

Dębski Dominik - 1

 

 

 

18:00

Daro Pomoc Drogowa

9

:

4

Martech

 

Elwart Dawid - 1

 

 

 

Burza Mariusz - 1

Elwart Mateusz - 3

 

 

Uba Mariusz - 2

Pieron Łukasz - 2

 

 

Badnyszewski Piotr - 1

Oparczyk Piotr - 2

 

 

 

Nowakowski Adam - 1

 

 

 

19:00

DHL Express

8

:

2

Spójnia II Junior

 

Maćkowski Marcin - 1

 

 

 

Gołębiewski Piotr - 1

Wielewski Paweł - 2

 

 

Gołębiewski Paweł - 1

Dończyk Piotr - 2

 

 

 

Tykwiński Sławomir - 3

 

 

 

20:00

Macarena

 

:

 

pauza

 

Zespół KZŁ Bydgoszcz, w związku z oddaniem trzeciego walkoweru został wycofany
z ligi, a punkty i zdobyte bramki zostały anulowane.

II kolejka - 01.12.2013 r. (niedziela) - II liga

12:00

Lombelico Del Mondo

6

:

6

Victoria i Przyjaciele

 

Kuczborski Krzysztof - 5

 

 

 

Stachura Tomasz

Kotopka Andrzej - 1

 

 

Lipiński Marek - 1

 

 

 

Glanc Szymon - 1

 

 

 

Giza Kamil - 2

 

 

 

Nawrocki Patryk - 1

 

 

 

Galwas Mateusz - 1

13:00

Universal Team

8

:

6

Gralex

 

Witwicki Dawid

 

 

 

Lewiński Daniel - 1

Witwicki Krystian - 4

 

 

Papierowski Grzegorz - 1

Rychlicki Mateusz - 2

 

 

Łoboda Tomasz - 2

Mądrzak Paweł - 1

 

 

Kopczyk Kornel - 2

Czerzniak Sebastian - 1

 

 

Kaczorowski Leszek

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Nawrocki Piotr (Macarena) - 5 pkt
Bonalski Piotr (Unikom) - 4 pkt
Kaczorowski Dominik (Spójnia I Junior) - 4 pkt
 Dembińsi Mariusz (DHL Express) - 3 pkt
Siemiński Mieszko (Bushido) - 2 pkt
Bembnista Maciej (Daro Pomoc Drogowa) - 1 pkt

II kolejka - 01.12.2013 r. (niedziela) - I liga

14:00

Krivpol

4

:

8

PHU Leśniewski

 

Kaniewski Daniel - 2

 

 

 

Klimczyk Andrzej - 2

Wojciechowski Patryk - 1

 

 

Wierzbicki Rafał - 1

Duczmal Damian

 

 

Wasiak Krzysztof

Zieliński Łukasz - 1

 

 

Klimczyk Daniel - 4

 

 

 

Katerla Daniel - 1

15:30

Iskra

5

:

6

Inga AGD-RTV

 

Macudziński Przemysław - 2

 

 

 

Dobrogowski Michał - 1

Mazur Łukasz - 1

 

 

Dobrogowski Andrzej - 2

Han Sławomir - 1

 

 

Maruszczak Mateusz - 3

Hołub Przemysław - 1

 

 

 

16:30

Dialog - E. Truszczyńska

8

:

11

Klan Białe Błota

 

Nalaskowski Adrian - 3

 

 

 

Szulc Dawid - 2

Pawski Arkadiusz - 2

 

 

Gołębiewski Kuba - 1

Jasieniecki Emil - 1

 

 

Zdrojewski Marek - 4

Zahora Krzysztof - 1

 

 

Poliwka Damian - 4

Wawrzyniak Piotr - 1

 

 

 

17:30

Zawisza Białe Błota

9

:

6

Brzoza

 

Król Adrian - 1

 

 

 

Osmański Mateusz - 2

Zahora Grzegorz - 2

 

 

Flejter Mateusz - 2

Mielcarek Maciej - 1

 

 

Szepietowski Radosław - 2

Gołata Marcin - 2

 

 

 

Malinowski Michał - 3

 

 

 

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Wasiak Krzysztof (PHU Leśniewski) - 5 pkt
Paśnicki Adam (Inga AGD-RTV) - 4 pkt
Dąbrowski Tomasz (Zawisza Białe Błota) - 3 pkt
Mazur Jakub (Iskra) - 2 pkt
Piechociński Bartosz (Krivpol) - 1 pkt

III kolejka - 07.12.2013 r. (sobota) - I liga

14:30

Dialog - E. Truszczyńska

0

:

5

PHU Leśniewski

 

walkower - zespół Dialog - E. Truszczyńska nie stawił się na zawody

15:30

Krivpol

11

:

2

Iskra

 

Lubomski Łukasz - 1

 

 

 

Macudziński Przemysław

Kaniewski Daniel - 2

 

2

Han Sławomir

Lewandowski Damian - 1

 

 

Hołub Przemysław - 2

Wojciechowski Patryk

 

 

Mazur Jakub

Duczmal Damian - 4

 

 

 

Tomczak Sebastian - 2

 

 

 

Pawlikowski Łukasz - 1

 

 

 

16:30

Zawisza Białe Błota

2

:

4

Inga AGD-RTV

 

Gołata Marcin - 1

 

 

 

Wardawski Piotr

Jaroć Piotr - 1

 

 

Dobrogowski Michał - 1

Trudnowski Arkadiusz

 

 

Pruszak Wojciech

 

 

 

Woźniak Rafał - 1

 

 

 

Pilarski Piotr - 2

18:00

Brzoza

4

:

6

Klan Białe Błota

 

Flejter Mateusz - 3

 

 

 

Szulc Dawid - 2

Szepietowski Radosław

 

 

Trepkowski Mateusz - 3

Mucha Piotr - 1

 

 

Włodarczak Mateusz - 1

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Paśnicki Adam (Inga AGD-RTV) - 5 pkt
Piechociński Bartosz (Krivpol) - 4 pkt
Kornalski Łukasz (Klan Białe Błota) - 3 pkt
Dąbrowski Tomasz (Zawisza Białe Błota) - 2 pkt
Cader Mirosław (Brzoza) - 1 pkt

III kolejka - 08.12.2013 r. (niedziela) - II liga

12:00

Daro Pomoc Drogowa

9

:

4

Galacticos

 

Elwart Dawid - 3

 

 

 

Gaik Krystian - 2

Elwart Mateusz - 1

 

 

Soszyński Karol - 1

Gębala Kamil - 2

 

 

Karwasz Patryk

Grobelny Dawid - 1

 

 

Megger Michał - 1

Pieron Łukasz - 1

 

 

 

Oparczyk Piotr - 1

 

 

 

13:00

Lombelico Del Mondo

8

:

3

Gralex

 

Kotopka Andrzej - 1

 

 

 

Lewiński Daniel - 2

Mazur Krzysztof - 2

 

 

Łoboda Tomasz

Tecław Radosław - 1

 

 

Kopczyk Kornel - 1

Popławski Gracjan - 4

 

 

 

14:15

Spójnia I Junior

6

:

1

Unikom

 

Kaczorowski Dominik - 2

 

 

 

Szulc Jarosław - 1

Sowa Tomasz - 1

 

2

Galant Arkadiusz

Przybyszewski Przemysław

 

 

Koronowski Łukasz

Hoppe Paweł - 1

 

 

 

Miąskowski Cyryl - 1

 

 

 

Czerwiński Marcin - 1

 

 

 

15:15

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

3

:

8

Bushido

 

Faszczewski Kamil - 3

 

 

 

Pysura Dominik - 1

Górzyński Bartosz

 

 

Popławski Karol

Jurak Przemysław

 

 

Chrzanowski Łukasz - 1

 

 

 

Siemiński Mieszko

 

 

 

Cieślarski Robert - 1

 

 

 

Piszczałkowski Karol - 5

16:30

Victoria i Przyjaciele

 

:

 

pauza

 

Zespół KZŁ Bydgoszcz, w związku z oddaniem trzeciego walkoweru został wycofany
z ligi, a punkty i zdobyte bramki zostały anulowane.

17:30

Universal Team

15

:

2

Spójnia II Junior

 

Witwicki Dawid - 1

 

 

 

Suchorski Bartosz - 1

Witwicki Krystian - 7

 

 

Semrau Maksymilian - 1

Mądrzak Paweł - 2

 

 

 

Radosław Klesiński - 1

 

 

 

Czerzniak Sebastian - 4

 

 

 

Zawojski Wojciech

 

 

 

18:45

DHL Express

9

:

6

Sowa Team

 

Pepliński Michał - 1

 

 

 

Grymuła Adrian - 1

Sieg Patryk - 4

 

 

Szumski Adam - 2

Wilewski Paweł - 2

 

 

Świat Bartosz - 1

Tykwiński Sławomir - 2

 

 

Bobiś Mateusz - 2

19:45

Macarena

4

:

7

Martech

 

Kłoszewski Krystian - 2

 

 

 

Rybacki Marian - 1

Lemański Marcin - 1

 

 

Uba Mariusz - 3

Litwic Bogusław - 1

 

 

Iwaniewicz Michał - 1

 

 

 

Iwaniewicz Paweł - 1

 

 

 

Bandyszewski Piotr - 1

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Kaczorowski Dominik (Spójnia I Junior) - 5 pkt
Witwicki Dawid (Universal Team) - 4 pkt
Siemiński Mieszko (Bushido) - 3 pkt
 Miśkowiak Łukasz (Lombelico Del Mondo) - 2 pkt
Raubo Marcin (Victoria i Przyjaciele) - 1 pkt

IV kolejka - 14.12.2013 r. (sobota) - II liga

14:30

Bushido

 

:

 

pauza

 

Zespół KZŁ Bydgoszcz, w związku z oddaniem trzeciego walkoweru został wycofany
z ligi, a punkty i zdobyte bramki zostały anulowane.

15:30

Galacticos

3

:

7

Martech

 

Gaik Krystian - 1

 

 

 

Kujawa Arkadiusz - 1

Soszyński Karol - 2

 

 

Rybicki Marian - 1

Mądrzyński Robert

 

 

Iwaniewicz Michał - 2

 

 

 

Iwaniewicz Paweł - 3

16:30

DHL Express

6

:

4

Victoria i Przyjaciele

 

Cieśliński Karol

 

 

 

Nawrocki Patryk - 3

Szostak Krzysztof - 1

 

 

Galwas Mateusz

Sieg Patryk - 2

 

 

Stachura Tomasz - 1

Wielewski Paweł - 3

 

 

 

Dończyk Piotr

 

 

 

17:45

Daro Pomoc Drogowa

4

:

7

Lombelico Del Mondo

 

Elwart Dawid - 1

 

 

 

Kuczborski Krzysztof - 3

Elwart Mateusz - 1

 

 

Kotopka Andrzej - 1

Pieron Łukasz - 1

 

 

Tecław Radosław

Nowakowski Adam - 1

 

 

Miśtak Radosław - 1

 

 

 

Popławski Gracjan - 2

18:45

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

17

:

7

Sowa Team

 

Zamroczyński Przemysław - 3

 

 

 

Grymuła Adrian - 2

Faszczewski Kamil - 4

 

 

Zywert Krzysztof - 2

Jaworski Marcin - 1

 

 

Świat Bartosz - 3

Górzyński Bartosz - 3

 

 

 

Grabarski Sebastian - 3

 

 

 

Kantarowski Piotr - 3

 

 

 

19:45

Macarena

10

:

8

Universal Team

 

Nawrocki Piotr - 2

 

 

 

Witwicki Dawid - 2

Nawrocki Adam - 2

 

 

Witwicki Krystian - 1

Nawrocki Dariusz - 1

 

 

Mądrzak Paweł - 1

Kłoszewski Krystian - 2

 

 

Sebastian Czerzniak - 3

Bejger Mateusz - 1

 

 

Zawojski Wojciech - 1

Litwic Bogusław - 2

 

 

 

IV kolejka - 15.12.2013 r. (niedziela) - I liga

12:00

Klan Białe Błota

8

:

2

Inga AGD-RTV

 

Trepkowski Mateusz - 3

 

 

 

Dobrowgowski Michał - 1

Zdrojewski Marek - 3

 

 

Maruszczak Mateusz - 1

Poliwka Damian - 2

 

 

 

13:00

Zawisza Białe Błota

5

:

0

Iskra

 

walkower - zespół Iskra nie stawił się na zawody

14:00

Brzoza

4

:

11

PHU Leśniewski

 

Flejter Mateusz - 3

 

 

 

Klimczyk Bartosz - 1

Szepietowski Radosław - 1

 

 

Klimczyk Andrzej - 3

 

 

 

Wasiak Krzysztof - 2

 

 

 

Klimczyk Daniel - 5

15:15

Krivpol

14

:

6

Dialog - E. Truszczyńska

 

Lubomski Łukasz - 1

 

 

 

Śmigocki Piotr - 3

Swinton Eryk - 5

 

 

Nalaskowski Adrian - 2

Duczmal Damian - 5

 

 

Zimmermann Bartosz - 1

Zieliński Łukasz - 2

 

 

 

Pawlikowski Łukasz - 1

 

 

 

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Kornalski Łukasz (Klan Białe Błota) - 5 pkt
Widziński Mateusz (PHU Leśniewski) - 4 pkt
Piechociński Bartosz (Krivpol) - 3 pkt
Paśnicki Adam (Inga AGD RTV) - 2 pkt

Strabel Jacek (Brzoza) - 1 pkt

IV kolejka - 15.12.2013 r. (niedziela) - II liga

16:15

Spójnia I Junior

5

:

3

Gralex

 

Sowa Tomasz - 1

 

 

 

Łoboda Tomasz - 1

Hoppe Paweł - 3

 

 

Kopczyk Kornel - 1

Czerwiński Marcin - 1

 

 

Stochła Grzegorz - 1

17:15

Unikom

5

:

0

Spójnia II Junior

 

Szulc Jarosław - 1

 

 

 

Parka Mikołaj

Szczerba Dariusz - 1

 

 

 

Kubacki Grzegorz - 3

 

 

 

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Koronowski Łukasz (Unikom) - 5 pkt
Kaczorowski Dominik (Spójnia I Junior) - 4 pkt
Meller Tomasz (Martech) - 3 pkt
 Miśkowiak Łukasz (Lombelico Del Mondo) - 2 pkt
Dembiński Mariusz (DHL Express) - 1 pkt

V kolejka - 21.12.2013 r. (sobota) - I liga

14:30

Krivpol

11

:

7

Zawisza Białe Błota

 

Lubomski Łukasz - 1

 

 

 

Kubiak Arkadiusz - 1

Swinton Eryk - 4

 

 

Mróz Adrian - 2

Duczmal Damian - 4

 

 

Gołata Marcin - 1

Pawlikowski Łukasz - 1

 

 

Malinowski Michał - 2

 

 

 

Trudnowski Arkadiusz - 1

15:30

Brzoza

6

:

4

Dialog - E. Truszczyńska

 

Flejter Mateusz - 3

 

 

 

Śmigocki Piotr - 2

Szepietowski Radosław - 1

 

 

Siedlaczek Filip - 1

Strabel Jacek - 2

 

 

Krajewski Radosław - 1

Mucha Piotr

 

 

 

16:30

Klan Białe Błota

6

:

6

Iskra

 

Trepkowski Mateusz - 2

 

 

 

Macudziński Przemysław - 3

Zdrojewski Marek - 2

 

 

Kowalski Artur

Poliwka Damian - 2

 

 

Hołub Przemysław - 1

 

 

 

Przybyliński Kamil - 2

17:45

Inga AGD-RTV

7

:

8

PHU Leśniewski

 

Dobrogowski Michał - 2

 

 

 

Klimczyk Andrzej - 4

Dobrogowski Andrzej - 1

 

 

Wasiak Krzysztof - 1

Bąk Jacek - 1

 

 

Katerla Daniel - 2

Maruszczak Mateusz - 1

 

 

Miedziński Mateusz - 1

Pruszak Wojciech - 2

 

 

 

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Cader Mirosław (Brzoza) - 5 pkt
Kowalski Artur (Iskra) - 4 pkt
Mróz Rafał (Dialog - E. Truszczyńska) - 3 pkt
Kornalski Łukasz (Klan Białe Błota) - 2 pkt
Wasiak Krzysztof (PHU Leśniewski) - 1 pkt

V kolejka - 21.12.2013 r. (sobota) - II liga

18:45

Sowa Team

5

:

2

Unikom

 

Grymuła Adrian - 2

 

 

 

Szczerba Dariusz - 1

Szumski Adam - 2

 

 

Kubacki Grzegorz - 1

Świat Bartosz

 

 

Bonalski Piotr

Bobiś Mateusz - 1

 

 

 

19:45

Lombelico Del Mondo

7

:

6

Galacticos

 

Kuczborski Krzysztof - 2

 

 

 

Gaik Krystian - 3

Sydlewski Adam - 1

 

 

Soszyński Karol - 3

Miśtak Radosław - 1

 

 

Antosik Maciej

Popławski Gracjan - 3

 

 

Megger Michał

V kolejka - 22.12.2013 r. (niedziela) - II liga

12:00

Gralex

0

:

7

Daro Pomoc Drogowa

 

Ziemba Rafał

 

 

 

Grobelny Dawid - 1

 

 

 

Pieron Łukasz - 1

 

 

 

Oparczyk Piotr - 2

 

 

 

Nowakowski Adam - 3

13:00

pauza

 

:

 

Spójnia I Junior

 

Zespół KZŁ Bydgoszcz, w związku z oddaniem trzeciego walkoweru został wycofany
z ligi, a punkty i zdobyte bramki zostały anulowane.

14:15

Spójnia II Junior

0

:

13

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

 

 

 

 

 

Zamroczyński Przemysław - 2

 

 

 

Faszczewski Kamil - 3

 

 

 

Szymański Kamil - 1

 

 

 

Jaworski Marcin - 2

 

 

 

Górzyński Bartosz - 1

 

 

 

Jurak Przemysław - 1

 

 

 

Grabarski Sebastian - 1

 

 

 

Kantarowski Piotr - 2

15:15

Martech

7

:

3

Bushido

 

Uba Mariusz - 2

 

 

 

Chrzanowski Łukasz - 1

Iwaniewicz Michał - 1

 

 

Siemiński Mieszko

Iwaniewicz Paweł - 4

 

 

Kryske Maciej - 1

Bandyszewski Piotr

 

 

Ignaczak Szymon - 1

Zespoły: DHL EXPRESS, VICTORIA I PRZYJACIELE, MACARENA I UNIVERSAL TEAM - PAUZA

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Bembnista Maciej (Daro Pomoc Drogowa) - 5 pkt
Ostraszewski Patryk (ZSZ Rzemiosła i Przeds.) - 4 pkt
Meller Tomasz (Martech) - 3 pkt
 Najdowski Artur (Gralex) - 2 pkt
Siemiński Mieszko (Bushido) - 1 pkt

VI kolejka - 28.12.2013 r. (sobota) - II liga

14:30

Victoria i Przyjaciele

3

:

1

Universal Team

 

Lipiński Marek - 1 

 

 

 

Klesiński Radosław

Nawrocki Patryk - 2

 

 

Zawojski Wojciech - 1

15:30

Galacticos

3

:

15

Bushido

 

Gaik Krystian - 1

 

 

 

Pysura Dominik - 3

Mądrzyński Robert - 1

 

 

Popławski Karol - 2

Gotowalski Damian - 1

 

 

Chrzanowski Łukasz - 3

 

 

 

Kryske Maciej - 2

 

 

 

Popławski Tomasz - 1

 

 

 

Iganczak Szymon - 4

16:30

KZŁ Bydgoszcz

 

:

 

pauza

 

Zespół KZŁ Bydgoszcz, w związku z oddaniem trzeciego walkoweru został wycofany
z ligi, a punkty i zdobyte bramki zostały anulowane.

17:45

Spójnia II Junior

0

:

8

Daro Pomoc Drogowa

 

 

 

 

 

Elwart Dawid - 3

 

 

 

Gębala Kamil - 1

 

 

 

Oparczyk Piotr - 1

 

 

 

Nowakowski Adam - 3

18:45

Martech

11

:

1

Spójnia I Junior

 

Kujawa Arkadiusz

 

 

 

Miąskowski Cyryl - 1

Uba Mariusz - 2

 

 

 

Iwaniewicz Michał - 4

 

 

 

Iwaniewicz Paweł - 3

 

 

 

Bandyszewski Piotr - 2

 

 

 

19:45

Lombelico Del Mondo

8

:

10

Unikom

 

Kotopka Andrzej - 1

2

 

 

Szulc Jarosław - 1

Mazur Krzysztof - 2

 

 

Galant Arkadiusz

Miśtak Radosław - 2

 

 

Kubacki Grzegorz - 1

Popławski Gracjan - 2

 

 

Koronowski Łukasz - 3

Rybicki Paweł - 1

 

 

Nowak Mariusz

 

 

 

Bonalski Piotr

 

 

 

Nalazek Karol - 4

VI kolejka - 29.12.2013 r. (niedziela) - I liga

12:00

Krivpol

12

:

7

Brzoza

 

Kaniewski Daniel - 1

 

 

 

Flejter Mateusz - 2

Wojciechowski Patryk - 3

 

 

Szepietowski Radosław - 2

Swinton Eryk - 2

 

 

Cader Mirosław - 3

Duczmal Damian - 2

 

 

 

Zieliński Łukasz - 1

 

 

 

Tomczak Sebastian - 3

 

 

 

13:00

Klan Białe Błota

13

:

4

Zawisza Białe Błota

 

Dobrosielski Leszek - 1

 

 

 

Gołata Marcin - 2

Trepkowski Mateusz - 3

 

 

Malinowski Michał - 1

Gołębiweski Kuba - 1

 

 

Trudnowski Arkadiusz - 1

Zdrojewski Marek - 7

 

 

 

Poliwka Damian - 1

 

 

 

14:00

Inga AGD-RTV

8

:

5

Dialog - E. Truszczyńska

 

Dobrogowski Michał - 1

 

 

 

Nalaskowski Adrian - 2

Dobrogowski Andrzej - 4

 

 

Zimmermann Bartosz - 1

Maruszczak Mateusz - 3

 

 

Dudek Paweł - 1

Pruszczak Wojciech

 

 

Krajewski Radosław - 1

15:15

PHU Leśniewski

6

:

3

Iskra

 

Klimczyk Andrzej - 4

 

 

2

Mazur Łukasz - 1

Klimczyk Daniel - 2

 

 

Kowalski Artur - 1

 

 

 

Hołub Przemysław

 

 

 

Przybyliński Kamil - 1

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Widziński Mateusz (PHU Leśniewski) - 5 pkt
Kornalski Łukasz (Klan Białe Błota) - 4 pkt
Paśnicki Adam (Inga RTV-AGD) - 3 pkt
Kowalski Artur (Iskra) - 2 pkt
Piechociński Bartosz (Krivpol) - 1 pkt

VI kolejka - 29.12.2013 r. (niedziela) - II liga

16:15

Gralex

1

:

5

Macarena

 

Lewiński Daniel

 

 

 

Nawrocki Dariusz - 1

Łoboda Tomasz - 1

 

 

Kłoszewski Krystian - 1

Kopczyk Kornel

 

 

Wasil Paweł - 1

Ziemba Rafał

 

2

Lemański Marcin - 2

17:15

Bushido

8

:

2

Sowa Team

 

Pysura Dominik - 1

 

 

 

Grymuła Adrian - 1

Chrzanowski Łukasz - 1

 

2

Świat Bartosz - 1

Kryske Maciej - 3

 

 

 

Piszczałkowski Karol - 1

 

 

 

Zwiewka Sebastian - 2

 

 

 

UWAGA! ZALEGŁE SPOTKANIE Z I KOLEJKI

Zespół ZSZ RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - PAUZA

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Bembnista Maciej (Daro Pomoc Drogowa) - 5 pkt
Meller Tomasz (Martech) - 4 pkt
Raubo Marcin (Victoria i Przyjaciele) - 3 pkt
 Nawrocki Piotr (Macarena) - 2 pkt
Siemiński Mieszko (Bushido) - 1 pkt

VII kolejka - 04.01.2014 r. (sobota) - II liga

14:30

Spójnia I Junior

1

:

11

DHL Express

 

Eidtner Marcin - 1

 

 

 

Cieśliński Karol - 2

 

 

 

Szostak Krzysztof - 1

 

 

 

Maćkowski Marcin - 1

 

 

 

Sieg Patryk - 2

 

 

 

Wielewski Paweł - 1

 

 

 

Dończuk Piotr - 2

 

 

 

Tykwiński Sławomir - 2

15:30

Galacticos

7

:

6

Gralex

 

Gaik Krystian - 4

 

 

 

Papierowski Grzegorz - 1

Grduszak Rafał - 3

 

 

Ziemba Rafał - 2

Antosik Mateusz

 

 

Grochowski Piotr - 2

16:30

Unikom

4

:

8

Victoria i Przyjaciele

 

Galant Arkadiusz - 1

 

 

 

Lipiński Marek - 1

Koronowski Łukasz - 1

 

 

Giza Kamil - 1

Nalazek Piotr - 2

 

 

Nawrocki Patryk - 3

 

 

 

Jagush Miłosz - 1

 

 

 

Giza Andrzej - 2

17:45

Bushido

6

:

7

Universal Team

 

Chrzanowski Łukasz - 1

 

 

 

Witwicki Dawid - 1

Benramdane Salim - 1

 

 

Witwicki Krystian - 3

Popławski Karol - 1

 

 

Mądrzak Paweł - 1

Zwiewka Sebastian - 2

 

 

Zawojski Wojciech - 1

Iganczak Szymon - 1

 

 

Jarosz Damian - 1

18:45

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

10

:

3

Macarena

 

Faszczewski Kamil - 2

 

 

 

Nawrocki Piotr - 1

Wojciechowski Max - 1

 

 

Kłoszewski Krystian - 1

Jaworski Marcin - 1

 

 

Bejger Mateusz - 1

Górzyński Bartosz - 2

 

 

 

Grabarski Sebastian - 1

 

 

 

Kantarowski Piotr - 3

 

 

 

-

Sowa Team

 

 

 

pauza

VII kolejka - 05.01.2014 r. (niedziela) - II liga

12:00

Martech

11

:

4

Spójnia II Junior

 

Rybacki Marian - 1

 

 

 

Dulian Bartłomiej - 1

Burza Mariusz - 1

 

 

Łużyński Krzysztof - 2

Iwaniewicz Michał - 4

 

 

Sander Michał - 1

Iwaniewicz Paweł - 2

 

 

 

Bandyszewski Piotr - 3

 

 

 

Zespoły: DARO POMOC DROGOWA ORAZ LOMBELICO DEL MONDO - PAUZA

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Piezus Dariusz (DHL Express)) - 5 pkt
Ostraszewski Patryk (ZSZ Rzemiosła i Przeds.) - 4 pkt
Raubo Marcin (Victoria i Przyjaciele) - 3 pkt
 Meller Tomasz (Martech) - 2 pkt
Zawojski Wojciech (Universal Team) - 1 pkt

VII kolejka - 05.01.2014 r. (niedziela) - I liga

13:00

Krivpol

3

:

4

Klan Białe Błota

 

Lubomski Łukasz

 

 

 

Szulc Dawid

Wojciechowski Patryk

 

 

Trepkowski Mateusz - 1

Swinton Eryk - 1

 

 

Zdrojewski Marek

Zieliński Łukasz - 1

 

 

Poliwka Damian - 3

Tomczak Sebastian - 1

 

 

 

Pawlikowski Łukasz

 

 

 

14:00

Inga AGD-RTV

16

:

1

Brzoza

 

Dobrogowski Michał - 1

 

 

 

Mucha Piotr

Dobrogowski Andrzej - 3

 

 

Grzymski Mateusz - 1

Maruszczak Mateusz - 2

 

 

 

Woźniak Rafał - 1

 

 

 

Niezbecki Dawid - 2

 

 

 

Pilarski Piotr - 3

 

 

 

Pietrzak Maciej - 4

 

 

 

15:15

PHU Leśniewski

13

:

5

Zawisza Białe Błota

 

Klimczyk Andrzej - 4

 

 

 

Mróz Adrian - 2

Wierzbicki Rafał - 1

 

 

Zahora Grzegorz - 1

Wasiak Krzysztof - 3

 

 

Jaroć Piotr - 1

Klimczyk Daniel - 2

 

 

Thiede Patryk - 1

Katerla Daniel - 3

 

 

 

16:15

Iskra

6

:

6

Dialog - E. Truszczyńska

 

Macudziński Przemysław - 2

 

 

 

Nalaskowski Adrian - 1

Mazur Łukasz - 1

 

 

Arkadiusz Pawski - 1

Kowalski Artur - 1

 

 

Zimmermann Bartosz - 2

Han Sławomir - 1

 

 

Siedlaczek Filip - 1

Przybyliński Kamil - 1

 

 

Dudek Paweł 

 

 

 

Wawrzyniak Piotr - 1

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Paśnicki Adam (Inga AGD-RTV) - 5 pkt
Kornalski Łukasz (Klan Białe Błota) - 4 pkt
Piechociński Bartosz (Krivpol) - 3 pkt
Wasiak Krzysztof (PHU Leśniewski) - 2 pkt
Jażdżewski Robert (Dialog - E. Truszczyńska) - 1 pkt

VIII kolejka 06.01.2013 r. (poniedziałek) - II liga

12:00

Macarena

6

:

7

DHL Express

 

Nawrocki Adam - 3

 

 

 

Cieśliński Karol - 1

Nawrocki Dariusz - 1

 

 

Szostak Krzysztof - 1

Bejger Mateusz - 1

 

 

Sieg Patryk - 3

Litwic Bogusław - 1

 

 

Dończuk Piotr - 1

 

 

 

Tykwiński Sławomir - 1

13:00

Universal Team

6

:

7

Daro Pomoc Drogowa

 

Witwicki Dawid

 

 

 

Elwart Dawid - 1

Witwicki Krystian - 4

 

 

Gębala Kamil - 1

Mądrzak Paweł - 1

 

 

Grobelny Dawid - 1

Klesiński Radosław

 

 

Oparczyk Piotr - 1

Czerzniak Sebastian - 1

 

 

Nowakowski Adam - 3

14:00

Victoria i Przyjaciele

8

:

7

Spójnia I Junior

 

Stachura Tomasz - 1

 

 

 

Hoppe Paweł - 6

Lipiński Marek - 1

 

 

Eidtner Marcin - 1

Glanc Szymon - 1

 

 

Czerwiński Marcin

Giza Kamil - 1

 

 

 

Zgórski Marcin - 1

2

 

 

Galwas Mateusz - 1

 

 

 

Giza Andrzej - 1

 

 

 

15:15

Gralex

2

:

19

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

 

Gliniecki Wojciech - 1

 

 

 

Zamroczyński Przemysław - 2

Najdowski Artur - 1

 

 

Faszczewski Kamil - 2

 

 

 

Jaworski Marcin - 1

 

 

 

Górzyński Bartosz - 5

 

 

 

Grabarski Sebastian - 2

 

 

 

Kantarowski Piotr - 2

16:15

Lombelico Del Mondo

5

:

5

Sowa Team

 

Kuczborski Krzysztof - 3

 

 

 

Grymuła Adrian - 1

Sydlewski Adam - 1

 

 

Zywert Krzysztof - 1

Mazur Krzysztof - 1

 

 

Świat Bartosz - 3

Miśkowiak Łukasz

 

 

Bronkowski Dariusz

Rybicki Paweł

 

 

 

Zespoły: MARTECH, GALACTICOS, BUSHIDO, KZŁ BYDGOSZCZ, UNIKOM, SPÓJNIA II - PAUZA

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Ostraszewski Patryk (ZSZ Rzemiosła i Przeds.) - 5 pkt
Grymuła Krystian (Sowa Team) - 4 pkt
Miśkowiak Łukasz (Lombelico Del Mondo) - 3 pkt
Bembnista Maciej (Daro Pomoc Drogowa) - 2 pkt
Szostak Krzysztof (DHL Express) - 1 pkt

VIII kolejka - 11.01.2014 r. (sobota) - I liga

14:30

Krivpol

1

:

6

Inga AGD-RTV

 

Wojciechowski Partyk

 

 

 

Dobrogowski Andrzej - 2

Tomczak Sebastian - 1

 

 

Bąk Jacek - 1

 

 

 

Maruszczak Mateusz - 1

 

 

2

Pilarski Piotr - 1

 

 

 

Pietrzak Maciej - 1

15:30

PHU Leśniewski

8

:

7

Klan Białe Błota

 

Klimczyk Bartosz

 

 

 

Dobrosielski Leszek

Klimczyk Andrzej - 3

 

2

Szulc Dawid - 1

Wasiak Krzysztof - 3

 

 

Trepkowski Mateusz - 3

Jaworski Jarosław - 1

 

 

Włodarczyk Mateusz - 1

 

 

 

Zdrojewski Marek - 1

16:30

Iskra

5

:

4

Brzoza

 

Macudziński Przemysław - 2

 

 

 

Flejter Mateusz - 1

Mazur Łukasz - 2

 

 

Szepietowski Radosław - 1

Han Sławomir - 1

 

 

Mucha Piotr - 1

 

 

 

Strabel Jacek - 1

17:45

Dialog - E. Truszczyńska

6

:

16

Zawisza Białe Błota

 

Zimmermann Bartosz - 3

 

 

 

Kubiak Arkadiusz - 1

Siedlaczek Filip - 1

 

 

Mróz Adrian - 4

Siedlaczek Jakub - 1

 

 

Mielcarek Maciej - 3

Wawrzyniak Piotr - 1

 

 

Jaroć Piotr - 3

 

 

 

Gołata Marcin - 1

 

 

 

Thiede Patryk - 4

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Paśnicki Adam (Inga AGD-RTV) - 5 pkt
Mazur Jakub (Iskra) - 4 pkt
Cader Mirosław (Brzoza) - 3 pkt
Piechociński Bartosz (Krivpol) - 2 pkt
Dąbrowski Tomasz (Zawisza Białe Błota) - 1 pkt

IX kolejka - 11.01.2014 r. (sobota) - II liga

18:45

Galacticos

8

:

8

Sowa Team

 

Gaik Krystian - 3

 

 

 

Grymuła Adrian - 5

Soszyński Karol - 3

 

 

Szumski Adam - 1

Antosik Maciej

 

 

Zywert Krzysztof - 1

Karwasz Patryk - 1

 

 

Świat Bartosz - 1

Megger Michał

 

 

 

Światowy Karol - 1

 

 

 

19:45

Unikom

4

:

3

Martech

 

Szczerba Dariusz - 1

 

 

 

Iwaniewicz Michał - 2

Nowak Mariusz - 1

 

 

Bandyszewski Piotr

Nalazek Karol - 2

 

 

Meller Tomasz

Bonalski Piotr

 

 

 

IX kolejka - 12.01.2014 r. (niedziela) - II liga

-

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

 

:

 

pauza

13:00

Daro Pomoc Drogowa

3

:

4

Victoria i Przyjaciele

 

Grobelny Dawid - 1

 

 

 

Stachura Tomasz - 1

Pieron Łukasz - 1

 

 

Lipiński Marek - 1

Oparczyk Piotr - 1

 

 

Giza Kamil - 1

 

 

 

Nawrocki Patryk - 1

14:00

DHL Express

5

:

11

Universal Team

 

Cieśliński Karol - 2

 

 

 

Witwicki Dawid - 2

Szostak Krzysztof - 2

 

 

Witwicki Krystian - 4

Tykwiński Sławomir - 1

 

 

Czerzniak Sebastian - 4

 

 

 

Zawojski Wojciech - 1

15:15

Lombelico Del Mondo

3

:

6

Macarena

 

Kuczborski Krzysztof - 1

 

 

 

Kłoszewski Krystian - 1

Rybicki Paweł - 2

 

 

Wasil Paweł - 1

 

 

 

Lemański Marcin - 4

16:15

Bushido

22

:

4

Spójnia II Junior

 

Popławski Karol - 1

 

 

 

Dulian Bartłomiej - 1

Chrzanowski Piotr - 2

 

 

Łużyński Krzysztof - 1

Benramdane Salim - 4

 

 

Suchorski Bartosz - 2

Kryske Maciej - 2

 

 

 

Cieślarski Robert - 4

 

 

 

Piszczałkowski Karol - 2

 

 

 

Zwiewka Sebastian - 6

 

 

 

Iganczak Szymon - 1

 

 

 

Zespoły: GRALEX I SPÓJNIA I - PAUZA

Punkty w klasyfikacji najlepszych bramkarzy:

Bonalski Piotr (Unikom) - 5 pkt
Raubo Marcin (Victoria i Przyjaciele) - 4 pkt
Tafalski Leszek (Macarena) - 3 pkt
Bembnista Maciej (Daro Pomoc Drogowa) - 2 pkt
Meller Tomasz (Martech) - 1 pkt

X kolejka - 18.01.2014 r. (sobota) - II liga

14:30

Spójnia I Junior

6

:

11

ZSZ Rzemiosła i Przeds.

 

Hoppe Paweł - 2

 

 

 

Zamroczyński Przemysław - 2

Sabiniarz Michał - 2

 

 

Ostraszewski Patryk

Eidtner Marcin - 1

 

 

Faszczewski Kamil - 2

Czerwiński Marcin - 1

 

 

Górzyński Bartosz - 3

 

 

 

Jurak Przemysław - 1

 

 

 

Grabarski Sebastian - 1

 

 

 

Kantarowski Piotr - 1

15:30

Daro Pomoc Drogowa

3

 

2

Bushido

 

Elwart Mateusz - 2

 

 

 

Benramdane Salim - 1

Oparczyk Piotr - 1

 

 

Piszczalkowski Piotr - 1

16:30

DHL Express

15

:

2

Unikom

 

Cieśliński Karol - 2

 

 

 

Grzeliński Krzysztof - 1

Szostak Krzysztof - 3

 

 

Bonalski Piotr - 1

Maćkowski Marcin - 1

 

 

 

Sieg Patryk - 2

 

 

 

Wielewski Paweł - 5

 

 

 

Tykwiński Sławek - 2

 

 

 

17:45

Macarena

10

:

4

Galacticos

 

Nawrocki Piotr - 1

 

 

 

Gaik Krystian - 2

Nawrocki Dariusz - 2

 

 

Soszyński Karol - 1

Kłoszewski Krystian - 4

 

 

Mądrzyński Robert - 1

Litwic Bogusław - 2

 

 

Megger Michał

18:45

Universal Team

7

:

0

Sowa Team

 

Witwicki Dawid - 2

 

 

 

Grumuła Adrian

Rychlicki Mateusz - 3

 

 

 

Klesiński Radosław

 

 

 

Czerzniak Sebastian - 2

 

 

 

19:45

Victoria i Przyjaciele

4

:

4

Martech

 

Stachura Tomasz

 

 

 

Burza Mariusz - 1

Glanc Szymin - 1

 

 

Uba Mariusz - 3

Nawrocki Patryk - 2

 

 

 

Giza Andrzej - 1

 

 

 

X kolejka - 19.01.2014 r. (niedziela) - II liga

-

Lombelico Del Mondo

 

:

 

pauza

13:00

Gralex

6

:

5

Spójnia II Junior

 

Łoboda Tomasz - 1

 

 

 

Dulian Bartłomiej - 2

Kopczyk kornel - 1

 

 

Parka Mikołaj - 1

Kaczorowski Leszek - 2