Jeste¶
osob± na stronie.
 
Go¶ci online:
 
HALÓWKA

Białobłocka Liga Halowa
sezon 2014/2015

Dane do przelewu:

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy
Oddział Białe Błota
Nr konta: 95 8142 1020 0000 3346 2000 0002
Gminny Klub Sportowy
"SPÓJNIA"
86-005 Białe Błota
ul. Centralna 27 B

Pobierz Regulamin 2014/2015 - PDF

Pobierz Listę Zgłoszeniow± 2014/2015 - DOC

   

TABELA

po II kolejce - 15.11.2014 r.

1

Klan Białe Błota

2

6

21

:

7

14

2

Universal Team

2

6

17

:

11

6

3

Galacticos

2

6

14

:

9

5

4

Macarena

2

4

16

:

7

9

5

AlfaStal

2

4

12

:

10

2

6

Inter Bydgoszcz

2

3

18

:

14

4

7

Gralex

2

3

12

:

10

2

 

Bushido

2

3

12

:

10

2

9

Walk Over

2

3

13

:

13

0

10

Inga AGD-RTV

2

3

12

:

12

0

11

Krivpol Victoria Białe Błota

2

3

11

:

11

0

12

The Expendables

2

3

13

:

15

-2

13

Daro Pomoc Drogowa

2

3

8

:

13

-5

14

Zawisza Antypinokio

2

2

11

:

11

0

15

Martech

2

0

14

:

17

-3

16

DHL Express

2

0

7

:

13

-6

17

Spójnia Junior

2

0

5

:

11

-6

18

GMG Serwis

2

0

2

:

19

-17

 

Oficjalna klasyfikacja strzelców i bramkarzy oraz wykaz kar indywidualnych po II kolejce - 15.11.2014 r. - plik PDF


TERMINARZ

I kolejka - 11 listopada 2014 r. (wtorek)

11:00

DHL Express

3

:

7

Krivpol Victoria Białe Błota

 

Sieg Patryk - 2

 

 

 

Pawlikowski Łukasz - 2

Sieg Jarosław - 1

 

 

Kaniewski Daniel - 1

 

 

 

Deliński Michał - 1

 

 

 

Musialski Marcin - 3

12:00

Klan Białe Błota

10

:

3

Daro Pomoc Drogowa

 

Trepkowski Mateusz - 3

 

 

 

Opatczyk Piotr - 1

Gołębiewski Kuba - 1

 

 

Elwart Mateusz - 2

Zdrojewski Marek - 3

 

 

 

Szulc Dawid - 1

 

 

 

Poliwka Damian - 1

 

 

 

Lubomski Łukasz - 1

 

 

 

13:00

Galacticos

6

:

5

Bushido

 

Gaik Krystian - 2

 

 

 

Piszczałkowski Karol - 1

M±drzyński Robert

 

 

Popławski Karol - 1

¦wiatowy Karol - 3

 

 

Chrzanowski Łukasz - 1

Antosik Mateusz - 1

 

 

Kryske Maciej - 1

 

 

 

Pysura Dominik - 1

14:20

Spójnia Junior

2

:

6

Gralex

 

Hoppe Paweł - 1

 

 

 

Lewiński Daniel - 1

Stramowski Paweł - 1

 

 

Łoboda Tomasz - 1

 

 

 

Zabłocki Karol - 2

 

 

 

Glanc Szymon - 2

15:20

The Expendables

9

:

8

Martech

 

Kubacki Grzegorz - 3

 

 

 

Burza Mariusz - 1

Szulc Jarosław - 4

 

 

Uba Mariusz - 3

Nalazek Karol - 1

 

 

Iwaniewicz Paweł - 2

 

 

 

Antczak Artur - 2

16:20

Universal Team

9

:

5

Inter Bydgoszcz

 

Witwicki Krystian - 1

 

 

 

Yassine Hachani - 4

Jarosz Damian - 3

 

 

 

Zawojski Wojciech - 2

 

 

 

Grymuła Krystian - 1

 

 

 

Kulbieda Jarosław

 

 

 

Łata Rafał - 2

 

 

 

17:40

Inga AGD-RTV

4

:

6

AlfaStal

 

Dobrogowski Michał - 3

 

 

 

Pientka Łukasz - 1

B±k Jacek

 

 

Suszek Maciej - 1

Maruszczak Mateusz - 1

 

 

B±kowski Jacek

 

 

 

Popławski Gracjan - 2

 

 

 

Duczmal Damian - 1

 

 

 

Szepietowski Radosław - 1

18:40

Walk Over

8

:

0

GMG Serwis

 

Mi¶tak Radosław - 1

 

 

 

 

Kuczborski Krzysztof - 3

 

 

 

Tecław Radosław - 1

 

 

 

Migawa Krystian - 3

 

 

 

19:40

Zawisza Antypinokio

5

:

5

Macarena

 

Gołata Marcin - 2

 

 

 

Iwiński Filip - 2

Mielcarek Maciej - 1

 

 

Nawrocki Dariusz - 1

Perczyński Paweł - 1

 

 

Kłoszewski Krystian - 2

Malinowski Michał - 1

 

 

 

Punkty w klasyfikacji bramkarzy:

G±siorek Damian (Walk Over) - 5 pkt
Raubo Marcin (Gralex) - 4 pkt
Piechociński Bartosz (Krivpol Victoria Białe Błota) - 3 pkt
Kornalski Łukasz (Klan Białe Błota) - 2 pkt
M±drzak Paweł (AlfaStal) - 1 pkt

 

 

 

 

 

 

II kolejka - 15 listopada 2014 r. (sobota)

11:00

Klan Białe Błota

11

:

4

DHL Express

 

Trepkowski Mateusz - 4

 

 

 

Sieg Patryk - 1

Gołębiewski Kuba - 2

 

 

Cie¶liński Karol - 1

Szulc Dawid - 2

 

 

Dończuk Piotr

Poliwka Damian - 1

 

 

Sieg Jarosław - 1

Lubomski Łukasz - 1

 

 

Tykwiński Sławomir - 1

12:00

Galacticos

8

:

4

Krivpol Victoria Białe Błota

 

Gaik Krystian - 5

 

 

 

Pawlikowski Łukasz

¦wiatowy Piotr - 1

 

 

Sydlewski Adam - 1

¦wiatowy Karol - 2

 

 

Deliński Michał - 1

 

 

 

Musialski Marcin - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00

Spójnia Junior

3

:

5

Daro Pomoc Drogowa

 

Łużyński Krzysztof - 1

 

 

 

Oparczyk Piotr - 1

Sander Michał - 1

 

 

Pieron Łukasz - 1

Stypczyński Kuba - 1

 

 

Nowakowski Adam - 1

 

 

 

Elwart Dawid - 1

 

 

 

Hołub Przemysław - 1

14:20

The Expendables

4

:

7

Bushido

 

Galant Arkadiusz - 1

 

 

 

Piszczałkowski Karol

Koronowski Łukasz - 1

 

 

Piszczałkowski Piotr - 1

Szulc Jarosław - 1

 

 

Popławski Karol - 1

Lewandowski Dawid

 

 

Kryske Maciej - 2

 

 

 

Pysura Dominik - 4

15:20

Universal Team

8

:

6

Gralex

 

Witwicki Krystian - 1

 

 

 

Łoboda Tomasz - 1

Jarosz Damian - 4

 

 

Zabłocki Karol - 1

Zawojski Wojciech - 2

 

 

Lipiński Marek - 1

Klesiński Radosław - 1

 

 

Stachura Tomasz - 2

 

 

 

Glanc Szymon - 1

16:20

Inga AGD-RTV

8

:

6

Martech

 

Pilarski Piotr - 1

 

 

 

Burza Mariusz - 2

Dobrogowski Rafał - 1

 

 

Bandyszewski Piotr - 1

B±k Bartosz - 1

 

 

Iwaniewicz Michał - 2

Maruszczak Mateusz - 2

 

 

Antczak Artur - 1

Pietrzak Maciej - 3

 

 

 

17:40

Walk Over

5

:

13

Inter Bydgoszcz

 

Mi¶tak Radosław

 

 

 

Salim Benramdane - 1

Kuczborski Krzysztof - 3

 

 

Yassine Hachani - 1

Tecław Radosław - 1

 

 

Mohamed Bouzid - 1

Radkiewicz Arkadiusz - 1

 

 

Karim Mouhayouss - 1

 

 

 

 Omar Bedbedis - 2

 

 

 

Moufid Younes - 2

 

 

 

Kalwajtys Dariusz - 4

18:40

Zawisza Antypinokio

6

:

6

AlfaStal

 

D±browski Tomasz - 1

 

 

 

Suszek Maciej - 1

Zahora Grzegorz - 2

 

 

B±kowski Jacek - 2

Gołata Marcin - 1

 

 

Han Sławomir - 1

Mielcarek Maciej - 2

 

 

Popławski Gracjan

 

 

 

Duczmal Damian - 2

19:40

GMG Serwis

2

:

11

Macarena

 

Kawczyński Daniel - 2

 

 

 

Iwiński Filip - 3

 

 

 

Nawrocki Piotr - 1

 

 

 

Nawrocki Adam - 1

 

 

 

Nawrocki Dariusz - 1

 

 

 

Kłoszewski Krystian - 3

 

 

 

Wasil Paweł - 2

Punkty w klasyfikacji bramkarzy:

Mi¶kowiak Łukasz (Macarena) - 5 pkt
Bembnista Maciej (Daro Pomoc Drogowa) - 4 pkt
M±drzyński Robert (Galacticos) - 3 pkt
Piszczałkowski Karol (Bushido) - 2 pkt
Kornalski Łukasz (Klan Białe Błota) - 1 pkt

 

 

 

 

 

 

III kolejka - 23 listopada 2014 r. (niedziela)

11:00

Galacticos

 

:

 

Klan Białe Błota

12:00

Spójnia Junior

 

:

 

DHL Express

13:00

The Expendables

 

:

 

Krivpol Victoria Białe Błota

14:20

Universal Team

 

:

 

Daro Pomoc Drogowa

15:20

Inga AGD-RTV

 

:

 

Bushido

16:20

Walk Over

 

:

 

Gralex

17:40

Zawisza Antypinokio

 

:

 

Martech

18:40

GMG Serwis

 

:

 

Inter Bydgoszcz

19:40

AlfaStal

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

IV kolejka - 29 listopada 2014 r. (sobota)

11:00

Spójnia Junior

 

:

 

Galacticos

12:00

The Expendables

 

:

 

Klan Białe Błota

13:00

Universal Team

 

:

 

DHL Express

14:20

Inga AGD-RTV

 

:

 

Krivpol Victoria Białe Błota

15:20

Walk Over

 

:

 

Daro Pomoc Drogowa

16:20

Zawisza Antypinokio

 

:

 

Bushido

17:40

GMG Serwis

 

:

 

Gralex

18:40

AlfaStal

 

:

 

Martech

19:40

Inter Bydgoszcz

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

V kolejka - 7 grudnia 2014 r. (niedziela)

11:00

The Expendables

 

:

 

Spójnia Junior

12:00

Universal Team

 

:

 

Galacticos

13:00

Inga AGD-RTV

 

:

 

Klan Białe Błota

14:20

Walk Over

 

:

 

DHL Express

15:20

Zawisza Antypinokio

 

:

 

Krivpol Victoria Białe Błota

16:20

GMG Serwis

 

:

 

Daro Pomoc Drogowa

17:40

AlfaStal

 

:

 

Bushido

18:40

Inter Bydgoszcz

 

:

 

Gralex

19:40

Martech

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

VI kolejka - 14 grudnia 2014 r. (niedziela)

11:00

Universal Team

 

:

 

The Expendables

12:00

Inga AGD-RTV

 

:

 

Spójnia Junior

13:00

Walk Over

 

:

 

Galacticos

14:20

Zawisza Antypinokio

 

:

 

Klan Białe Błota

15:20

GMG Serwis

 

:

 

DHL Express

16:20

AlfaStal

 

:

 

Krivpol Victoria Białe Błota

17:40

Inter Bydgoszcz

 

:

 

Daro Pomoc Drogowa

18:40

Martech

 

:

 

Bushido

19:40

Gralex

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

VII kolejka - 21 grudnia 2014 r. (niedziela)

11:00

Inga AGD-RTV

 

:

 

Universal Team

12:00

Walk Over

 

:

 

The Expendables

13:00

Zawisza Antypinokio

 

:

 

Spójnia Junior

14:20

GMG Serwis

 

:

 

Galacticos

15:20

AlfaStal

 

:

 

Klan Białe Błota

16:20

Inter Bydgoszcz

 

:

 

DHL Express

17:40

Martech

 

:

 

Krivpol Victoria Białe Błota

18:40

Gralex

 

:

 

Daro Pomoc Drogowa

19:40

Bushido

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

VIII kolejka - 28 grudnia 2014 r. (niedziela)

11:00

Walk Over

 

:

 

Inga AGD-RTV

12:00

Zawisza Antypinokio

 

:

 

Universal Team

13:00

GMG Serwis

 

:

 

The Expendables

14:20

AlfaStal

 

:

 

Spójnia Junior

15:20

Inter Bydgoszcz

 

:

 

Galacticos

16:20

Martech

 

:

 

Klan Białe Błota

17:40

Gralex

 

:

 

DHL Express

18:40

Bushido

 

:

 

Krivpol Victoria Białe Błota

19:40

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

IX kolejka - 4 stycznia 2014 r. (niedziela)

11:00

Zawisza Antypinokio

 

:

 

Walk Over

12:00

GMG Serwis

 

:

 

Inga AGD-RTV

13:00

AlfaStal

 

:

 

Universal Team

14:20

Inter Bydgoszcz

 

:

 

The Expendables

15:20

Martech

 

:

 

Spójnia Junior

16:20

Gralex

 

:

 

Galacticos

17:40

Bushido

 

:

 

Klan Białe Błota

18:40

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

DHL Express

19:40

Krivpol Victoria Białe Błota

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

X kolejka - 6 stycznia 2015 r. (wtorek)

11:00

GMG Serwis

 

:

 

Zawisza Antypinokio

12:00

AlfaStal

 

:

 

Walk Over

13:00

Inter Bydgoszcz

 

:

 

Inga AGD-RTV

14:20

Martech

 

:

 

Universal Team

15:20

Gralex

 

:

 

The Expendables

16:20

Bushido

 

:

 

Spójnia Junior

17:40

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

Galacticos

18:40

Krivpol Victoria Białe Błota

 

:

 

Klan Białe Błota

19:40

DHL Express

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

XI kolejka - 11 stycznia 2015 r. (niedziela)

11:00

AlfaStal

 

:

 

GMG Serwis

12:00

Inter Bydgoszcz

 

:

 

Zawisza Antypinokio

13:00

Martech

 

:

 

Walk Over

14:20

Gralex

 

:

 

Inga AGD-RTV

15:20

Bushido

 

:

 

Universal Team

16:20

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

The Expendables

17:40

Krivpol Victoria Białe Błota

 

:

 

Spójnia Junior

18:40

DHL Express

 

:

 

Galacticos

19:40

Klan Białe Błota

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

XII kolejka - 18 stycznia 2015 r. (niedziela)

11:00

Inter Bydgoszcz

 

:

 

AlfaStal

12:00

Martech

 

:

 

GMG Serwis

13:00

Gralex

 

:

 

Zawisza Antypinokio

14:20

Bushido

 

:

 

Walk Over

15:20

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

Inga AGD-RTV

16:20

Krivpol Victoria Białe Błota

 

:

 

Universal Team

17:40

DHL Express

 

:

 

The Expendables

18:40

Klan Białe Błota

 

:

 

Spójnia Junior

19:40

Galacticos

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

XIII kolejka - 25 stycznia 2015 r. (niedziela)

11:00

Martech

 

:

 

Inter Bydgoszcz

12:00

Gralex

 

:

 

AlfaStal

13:00

Bushido

 

:

 

GMG Serwis

14:20

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

Zawisza Antypinokio

15:20

Krivpol Victoria Białe Błota

 

:

 

Walk Over

16:20

DHL Express

 

:

 

Inga AGD-RTV

17:40

Klan Białe Błota

 

:

 

Universal Team

18:40

Galacticos

 

:

 

The Expendables

19:40

Spójnia Junior

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

XIV kolejka - 1 lutego 2015 r. (niedziela)

11:00

Gralex

 

:

 

Martech

12:00

Bushido

 

:

 

Inter Bydgoszcz

13:00

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

AlfaStal

14:20

Krivpol Victoria Białe Błota

 

:

 

GMG Serwis

15:20

DHL Express

 

:

 

Zawisza Antypinokio

16:20

Klan Białe Błota

 

:

 

Walk Over

17:40

Galacticos

 

:

 

Inga AGD-RTV

18:40

Spójnia Junior

 

:

 

Universal Team

19:40

The Expendables

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

XV kolejka - 8 lutego 2015 r. (niedziela)

11:00

Bushido

 

:

 

Gralex

12:00

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

Martech

13:00

Krivpol Victoria Białe Błota

 

:

 

Inter Bydgoszcz

14:20

DHL Express

 

:

 

AlfaStal

15:20

Klan Białe Błota

 

:

 

GMG Serwis

16:20

Galacticos

 

:

 

Zawisza Antypinokio

17:40

Spójnia Junior

 

:

 

Walk Over

18:40

The Expendables

 

:

 

Inga AGD-RTV

19:40

Universal Team

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

XVI kolejka - 15 lutego 2015 r. (niedziela)

11:00

Daro Pomoc Drogowa

 

:

 

Bushido

12:00

Krivpol Victoria Białe Błota

 

:

 

Gralex

13:00

DHL Express

 

:

 

Martech

14:20

Klan Białe Błota

 

:

 

Inter Bydgoszcz

15:20

Galacticos

 

:

 

AlfaStal

16:20

Spójnia Junior

 

:

 

GMG Serwis

17:40

The Expendables

 

:

 

Zawisza Antypinokio

18:40

Universal Team

 

:

 

Walk Over

19:40

Inga AGD-RTV

 

:

 

Macarena

 

 

 

 

 

 

XVII kolejka - 22 lutego 2015 r. (niedziela)

11:00

Krivpol Victoria Białe Błota

 

:

 

Daro Pomoc Drogowa

12:00

DHL Express

 

:

 

Bushido

13:00

Klan Białe Błota

 

:

 

Gralex

14:20

Galacticos

 

:

 

Martech

15:20

Spójnia Junior

 

:

 

Inter Bydgoszcz

16:20

The Expendables

 

:

 

AlfaStal

17:40

Universal Team

 

:

 

GMG Serwis

18:40

Inga AGD-RTV

 

:

 

Zawisza Antypinokio

19:40

Walk Over

 

:

 

Macarena

 

 
wróć >>
SPONSORZY
Strażak Przechowo - Spójnia
Spójnia - Promień Kowalewo Pomorski ...
Start Pruszcz Pomorski - Spójnia
 
Ostatnia galeria: 16 luty 2014
Sparing z Brzoz±
 Sparing z Brzoz±  Sparing z Brzoz±
Promień Kowalewo -Spójnia 15.10.2011
ień Kowalewo -Spójnia 15.10.2011 ień Kowalewo -Spójnia 15.10.2011

 
 
» Administrator   » Mapa serwisu   » Dodaj do ulubionych  
statystyka